«Укртранснафта» продовжила співпрацю з Росією. Договір на транзит нафти підписано на десять років | QHA media
03 Грудня 2019, 17:27

«Укртранснафта» продовжила співпрацю з Росією. Договір на транзит нафти підписано на десять років

Закрити

Сьогодні, 3 грудня, «Укртранснафта» продовжила контракт на транзит російської нафти через нафтотранспортну систему України до Європи на десять років.

Відповідну угоду підписали представники «Укртранснафти» з керівництвом російської компанії «Транснефть».

Угоду щодо продовження транзиту російської нафти в Європу підписали на конференції у Загребі, столиці Хорватії.

Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ «Укртранснафта» і ВАТ «Транснефть» актуалізує низку його положень з урахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні, — відзначили у прес-службі «Укртранснафти».

Також зазначається, що додаткова угода гарантує стійку роботу нафтотранспортної системи України та гарантує постійні обсяги прокачування нафти.

УКРТРАНСНАФТА ПРОДОВЖИЛА ДОГОВІР НА ТРАНЗИТ НАФТИ ТЕРИТОРІЄЮ УКРАЇНИ НА 10 РОКІВ 3 грудня 2019 року АТ…

Опубліковано Укртранснафта Вівторок, 3 грудня 2019 р.

У квітні 2019 року РФ припинила транзит своєї нафти через Україну в зв’язку з її забрудненням. 22 квітня білоруський концерн «Белнефтехим» обмежив експорт нафтопродуктів через погіршення якості «чорного золота». Російська «Транснефть» визнала відхилення в якості, а Міненерго РФ заявило, що проблеми мають «технічний характер».

25 квітня білоруський концерн «Белнефтехим» відновив поставки дизельного палива і бензину в українському та польському напрямках. 1 серпня «Транснефть» виплатила компанії «Укртранснафта» частину компенсації в розмірі понад 2,3 мільйона євро, що дозволило покрити недоотриманий дохід компанії, викликаний тимчасовою зупинкою транзиту в квітні.

Дивитись ще: