«Укрпошта» тимчасово не прийматиме відправлення до Китаю. Терміни доставки з Китаю до України ймовірно збільшаться | QHA media
13 Лютого 2020, 14:24

«Укрпошта» тимчасово не прийматиме відправлення до Китаю. Терміни доставки з Китаю до України ймовірно збільшаться

Закрити

«Укрпошта» попередила про те, що тимчасово не прийматиме відправлення до Китаю, а терміни доставки звідти до України, можливо, збільшаться.

Таке рішення викликане значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до/та з території Китаю. Уточнюється, що відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені ― але, ймовірно, у довші строки.

Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю, ― підкреслюють на підприємстві.

Водночас «Укрпошта» закликала не довіряти і не розповсюджувати неправдиву інформацію щодо поширення коронавірусу через поштові відправлення.

Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів «Укрпошти» всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон, ― додали в «Укрпошті».

QHA media повідомляло, що за останню добу кількість хворих на новий тип коронавірусу збільшилася на 15 тисяч — з 45 до 60 тисяч чоловік. Число заражених зросло через використання іншого методу діагностики ― комп’ютерної томографії.

Дивитись ще: