Українцям з окупованих територій полегшили доступ до вакцинації

Новини України та світу
Ірина Требунських
25 Березня 2021, 16:57
Ірина Требунських
25 Березня 2021, 16:57

Для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях і прямуватимуть задля вакцинації від COVID-19 на контрольовані урядом території України, на вакцинацію, скасували самоізоляцію та обсервацію. Про це повідомляє міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Для цього громадяни України мають показати запрошення на вакцинацію. Також мешканцям тимчасово окупованих територій Донеччини, Луганщини, а також Криму при цьому не потрібно проходити тестування на коронавірус на КПВВ після перетину лінії розмежування чи адмінмежі.

З метою вивчення ситуації щодо намірів громадян України здійснювати вакцинацію від COVID-19, а також способів запису на вакцинацію, організовано опитування поблизу КПВВ, розташованих у Донецькій та Луганській областях, — йдеться у повідомленні.

Наступного тижня відбудеться спільна нарада Мінреінтеграції та міністерства охорони здоров’я, на якій опрацьовуватимуть план вакцинації та способи запису на неї для громадян, що мешкають на тимчасово окупованих територіях.

Попередньо опрацьовуються такі способи запису:

  • через додаток «Дія»;
  • через єдиний інтернет-портал;
  • зателефонувавши на «гарячу лінію» МОЗ України, через оператора кол-центру;
  • через Viber.

Як повідомляли «Кримські новини», 22 березня в Україні стартував другий етап вакцинації проти COVID-19.