Українців закликали приєднатися до мітингу пам'яті жертв геноциду кримських татар, який відбудеться на київському Майдані | QHA media
16 Травня 2019, 15:51

Українців закликали приєднатися до мітингу пам'яті жертв геноциду кримських татар, який відбудеться на київському Майдані

Закрити

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар закликала українців приєднатися до скорботного мітингу пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в 1944 році та інших пам’ятних заходів.

Про це вона повідомила під час прес-конференції, передає Укринформ.

За її словами, прояв солідарності з кримськими татарами стане підтвердженням того, що «ми дійсно одна політична нація».

Також Джеппар зазначила, що участю в траурних заходах будуть зруйновані наративи російських ЗМІ про те, що нібито Україна нічого не робила і не робить для кримських татар.

Як заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, мітинг відбудеться у Києві на Майдані Незалежності 18 травня о 18:00.

Він також наголосив на важливості того, щоб на акції були присутні не тільки кримські татари.

Ми усі дуже сподіваємося, що разом з кримськими татарами будуть пліч-о-пліч усі наші побратими, жителі Києва, політичні діячі, народні депутати, дипломати. Дуже важливо, щоб окупований Крим бачив нашу підтримку їхніх прагнень повернутися сьогодні під суверенітет Української держави, — підкреслив Чубаров.

Напередодні Чубаров закликав київську мерію відмовитися від проведення концертів у день 75-х роковин депортації кримських татар.

Дивитись ще: