Український воїн віртуально «побратався» з росіянами

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
26 Січня 2021, 15:50
Тетяна Нікішина
26 Січня 2021, 15:50

Солдат Збройних сил України (ЗСУ) у мережі TikTok влаштував відеочат із «ДНР». Під час спілкування встиг злити секретну інформацію та «побрататися» з російським народом.

Цей факт помітив ветеран російсько-української війни Олександр Гром, який спіймав хлопця «на гарячому». Про це він написав у фейсбуці.

Прямо зараз у прямому ефірі солдат строкової служби зливає інформацію противнику. На ранок переглянути вже буде неможливо, — написав Гром.

На скрінах видно, що до чату приєдналася «ДНР». Під час спілкування солдат був не проти поділитися таємною інформацією та обмінятися пропагандистськими меседжами.

У коментарях до допису ветеран написав, що інцидент стався на території військової частини Повітряних сил ЗСУ у Куп'янську на Харківщині. Сам же солдат — уродженець Славгорода Дніпропетровської області.

Хлопчик розповідає про «братський народ» і «війну олігархів». Розбирайтеся тепер. А ось супротивник в курсі, коли станцію включають у Куп'янську. Ось, де цінність інформації, — обурився український військовий.

Як повідомляли «Кримські новини», Міністерство у справах ветеранів ініціюватиме створення в Україні інституту ветеранського омбудсмена.