Український боксер Редкач висловив позицію: «чий Крим?» | QHA media
23 Вересня 2020, 13:06

Український боксер Редкач висловив позицію: «чий Крим?»

Закрити

Український боксер Іван Редкач висловив власну позицію щодо анексії Криму. Боксер переконаний: півострів український, а Росія ним лише «тимчасово користується».

Свою думку щодо окупації Криму Редкач висловив під час ефіру на власній сторінці в Instagram.

Ми вам дали покористуватися на короткий час, але Крим український. Радійте, поки він ваш, а потім буде наш. Ви його відбудуєте, міст побудуєте, а потім ми заберемо знову. Не хвилюйтеся, – заявив боксер.

Він наголосив, що Крим – це Україна. Водночас для тих, хто вважає півострів «російським», боксер підкреслив: це тимчасово.

«Я там все своє дитинство провів, а росіяни приїжджали до нас на курорт. Ми вам дали покористуватися, не біда. В оренду. Як в Америці квартири й будинки беруть, так і ми вам дали тимчасово», – резюмував Редкач.

Згодом він також запостив в історії цитування своїх слів українськими ЗМІ. Боксер лаконічно підписав: «всьому свій час».

Український боксер Іван Редкач відомий своїм конфліктом з іншим боксером Василем Ломаченком. Ломаченко, як і Олександр Усик, відомий своєю неоднозначною позицією щодо приналежності Криму. За це Редкач теж раніше критикував їх обох.

Дивитись ще: