Українські військові продемонстрували, як на кораблях і катерах відбиватимуть напад ворога у Чорному морі

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
08 Липня 2020, 15:23
Ольга ПолтавкаQHA
08 Липня 2020, 15:23

В акваторії Чорного моря відбувся збір-похід кораблів, катерів і суден Військово-Морських сил ЗС України. Військовослужбовці у складі тактичних різнорідних груп відпрацювали умовне відбиття нападу противника у морі й надання допомоги судну, що зазнало лиха. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.

Мета — відпрацювання елементів бойової підготовки, злагодженості підрозділів різнорідних сил і демонстрація їхньої присутності у Чорноморському регіоні, — зазначили у пресслужбі.

Згідно з інформацією відомства, окрім корабельно-катерного складу в заході взяли участь підрозділи морської піхоти, морської і тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України.

Особовим складом учасників було відпрацьовано низку тактичних вправ, серед яких — висадка морського десанту на необладнане узбережжя в умовах панування противника у морі й повітряному просторі, ведення мінно-загороджувальних дій, захист морських комунікацій, недопущення блокування пункту базування тощо, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляли «Кримські новини», 24 лютого українські броньовані катери «Кременчук» і «Лубни» спільно з кораблем спеціального забезпечення «Онікс» морської охорони Державної прикордонної служби України провели навчання в Азовському морі.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року в Чорному морі відбулися навчання військових кораблів НАТО під назвою Fall Storm («Буря»). В маневрах брали участь дев’ять кораблів Румунії та інших країн, а також близько тисячі військових моряків.