Українські радіостанції в Криму «забиваються» сигналом російських станцій — правозахисниця | QHA media
24 Квітня 2019, 18:30

Українські радіостанції в Криму «забиваються» сигналом російських станцій — правозахисниця

Закрити

Згідно проведеного Кримською правозахисною групою моніторингу, радіосигнал семи радіостанцій, що надходить з материкової України на окупований Росією Крим, не проходить у 18-ти населених пунктах на півночі півострова з 20-ти, в яких проводилися дослідження.

Про це в ефірі радіо «Хаят» розповіла координатор медіа-напрямку Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова.

Ми намагалися зловити сигнал на частотах семи українських радіостанцій. І змогли тільки у двох населених пунктах зловити сигнал двох станцій. Саме на тих частотах, на яких мають бути українські радіостанції, мовлять станції російські, — повідомила правозахисниця.

Наприклад, за її словами, замість «Радіо Мейдан» можна слухати «Супутник в Криму», а замість «Перець FM» — російське «Радіо Море». Чути тільки українське «Радіо Культура» у двох населених пунктах з 20-ти, у 17-ти населених пунктах на цій же частоті працює російське «Радіо Крим».

«Це серйозне порушення міжнародних декларацій, що забороняють такі дії», — підкреслила Сєдова.

У грудні 2018 року QHA media писало про те, що моніторинг Кримської правозахисної групи зафіксував відсутність сигналу українських FM-радіоcтанцій мінімум у десяти населених пунктах на півночі анексованого Росією Криму.

Дивитись ще: