Українські прикордонники на адмінмежі з Кримом затримали бойовика «Чингіза». Колишній поплічник «Гіві» хотів знайти роботу в Києві | QHA media
15 Квітня 2019, 11:33

Українські прикордонники на адмінмежі з Кримом затримали бойовика «Чингіза». Колишній поплічник «Гіві» хотів знайти роботу в Києві

Закрити

На адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом у пункті пропуску “Чонгар” українські правоохоронці викрили бойовика, який раніше перебував у незаконному військовому формуванні (НВФ) на території окупованого Донбасу.

Про це повідомило Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби у Facebook.

47-річний чоловік розповів українським прикордонникам, що у штурмовому батальйоні “Сомалі” нині ліквідованого військового злочинця Михайла Толстих (“Гіві”) він отримав позивний “Чингіз” і займався підготовкою особового складу для несення служби на блокпостах так званих “республік”.

За деякий час, розчарувавшись у фейкових “ДНР” і “ЛНР”, колишній поплічник “Гіві” став працювати охоронцем у місті Алчевську на окупованій частині Луганщини, потім у пошуках кращого життя відправився до Москви. Але там умови праці його також не задовольнили, і він через Керченський міст, а потім і через адмінмежу намагався потрапити до Києва для пошуку роботи.

На адмінмежі з ТОТ АР Крим виявили чергового втікача від «кращого» життя в «ЛНл³део за…

Опубліковано Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби Неділя, 14 квітня 2019 р.

Наразі затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена статтею 258-3 Кримінального кодексу України — “створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній”.

Як повідомляло QHA media, 8 лютого 2018 року було ліквідовано одного з ватажків донецьких бойовиків Михайла Толстих на прізвисько «Гіві». За даними журналіста Юрія Бутусова ліквідацію “Гіві” спланували і здійснили українські спецслужби.

Дивитись ще: