Українські і грузинські моряки провели в Чорному морі спільні навчання

Новини України та світу
Хельга Полтавка
02 Серпня 2021, 17:
Хельга Полтавка
02 Серпня 2021, 17:

Моряки з України та Грузії провели навчання типу PASSEX: відпрацювали елементи тактичного маневрування, дії з буксирування, передачі вантажів і рятування тих, що впали за борт.

Про це повідомляє Командування ВМС України.

Як зазначається, метою заходу була підтримка безпеки в Чорному морі, вдосконалення здатності до навчання і сумісності екіпажів кораблів ВМС України і грузинських військових моряків для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп.

У навчаннях з української сторони брав участь патрульний катер типу «Айленд» «Слов'янськ».

З грузинської — катер типу «Айленд» «Очамчирі» берегової охорони Грузії і патрульний катер «Сухумі» Департаменту прикордонної поліції.

Під час виконання тренування в певному районі були відпрацьовані елементи з тактичного маневрування, порятунок людини, яка випала за борт і передача вантажів. Також відпрацьовували практичні дії з буксирування, - розповіли в ВМС.

У ВМС України додають, що всі елементи навчання були сплановані і відпрацьовані відповідно до стандартів і процедур НАТО.

Як повідомляли «Кримські новини», на Одещині провели черговий етап військових міжнародних навчань Sea Breeze-2021. Навчання було заплановано з урахуванням досвіду бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей.