Українська економіка прискорює зростання, незважаючи на ситуацію у Європі — Bloomberg | QHA media
15 Серпня 2019, 16:42

Українська економіка прискорює зростання, незважаючи на ситуацію у Європі — Bloomberg

Закрити

У другому кварталі 2019 року, економіка України продемонструвала впевнене прискорення зростання, незважаючи на те, що напруга між Китаєм і США зростає, а світова економіка сповільнюється і тисне на ситуацію у Європі, пише Bloomberg.

Так, у статті зазначено, що зростання ВВП несподівано швидко досягло 4,6%.

Світовий банк попереджав, що без прискорення темпів зростання Україні знадобиться півстоліття, щоб наздогнати сусідню Польщу, — пише американське видання.

Вказується також, що бажання нового українського президента Володимира Зеленського проводити реформи «наповнює інвесторів оптимізмом».

Так, інвестиційний директор компанії Aberdeen Asset Management PLC у Лондоні Віктор Шабо підкреслив, поки що сигнали, які надходять з України, обнадійливі.

При цьому фахівець з борговими інвестиціями JPMorgan Asset Management Золт Папп вказав, що домогтися сталого зростання економіки в Україні буде нелегко. На сьогодні причинами поліпшення економічної ситуації стали продумана грошово-кредитна і фіскальна політика, а також зниження інфляції.

Нагадаємо, у другому кварталі 2019 року в Україні збільшився розмір середньої пенсії.

26 липня стало відомо, що українська економіка у другому кварталі 2019 року зросла до 3% у порівнянні з 2,5% у першому кварталі цього року.

Дивитись ще: