«Україна зможе впоратися з коронавірусом» — ВООЗ | QHA media
31 Січня 2020, 12:55

«Україна зможе впоратися з коронавірусом» — ВООЗ

Закрити

Представник Всесвітної організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні Ярно Хабіхт заявив, що Україна зможе впоратися з коронавірусом, якщо хвороба потрапить до країни.

Про це він повідомив сьогодні, 31 січня, під час брифінгу у Києві.

Беручи до уваги нашу роботу з МОЗ, я не можу назвати Україну – країною зі слабкою системою. Україна вже переживала кризи та спалахи і успішно з ними впоралася, — заявив Хабіхт.

Також він зазначив, що ризики й досі залишаються, тому потрібно посилити інформування лікарів та бути готовими до спалаху.

Коментуючи рішення ВООЗ щодо оголошення надзвичайного стану у зв’язку із розповсюдженням вірусу за межами Китаю, Хабіхт зазначив, що це стосується можливості потрапляння вірусу в країни зі слабкою медичною системою.

Також зазначається, що таке рішення не є приводом для паніки, а є можливістю більш ефективно боротися з інфекцією — зокрема, ВООЗ зможуть відправляти своїх спеціалістів до країн зі слабкою медициною.

QHA media повідомляло, що 11 січня у китайському місті Ухань 60 осіб потрапили в лікарню з симптомами нової вірусної пневмонії. Щонайменше 15 з них були заражені одним і тим же штамом — коронавірусом.

Сьогодні, 31 січня, ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію у зв’язку із розповсюдженням вірусу за межами Китаю. Також стало відомо, що два випадки зараження коронавірусом нового типу зафіксували в Італії. На сьогодні кількість загиблих від нового китайського коронавірусу досягла 213 осіб.

Дивитись ще: