Україна завоювала першу медаль на Кубку світу з біатлону

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2021, 18:51

Українська біатлоністка Юлія Джима виборола «срібло» в індивідуальній гонці на 15 кілометрів на етапі Кубка світу в Антхольц-Антерсельві (Італія).

Хоч Джима й посіла друге місце, вона була єдиною біатлоністкою, яка подолала чотири вогневі рубежі без жодного промаху.

«Золото» завоювала австрійка Ліза-Тереза Гаузер. Вона припустилася одного промаху, проте випередила Джиму на 43,7 секунди. Третьою до фінішу прийшла француженка Анаіз Шевальє-Буше, яка з одним промахом програла українці 20 секунд.

Як повідомляє сайт Федерації біатлону України, Джима після перетину фінішної лінії заявила, що бігти їй було «дуже нелегко».

Але коли їхала на фінішне коло, і мені кричали, що я борюся за медалі, це, звичайно, додало мені сил. Мені вдалося дотерпіти, я друга, і дуже рада, — розповіла українка.

Нагадаємо, Юлія Джима разом з іншими біатлоністками у 2016 році в жіночій естафеті на етапі кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу здобула для України золоту медаль.

До складу української команди тоді увійшли Ірина Варвинець, Валентина Семеренко і Олена Підгрушна. Вони перетнули фінішну лінію із загальним часом 1.16.14.