Україна пропонує Британії долучитися до «Кримської платформи»

Новини України та світу
Хельга Полтавка
08 Жовтня 2020, 13:56
Хельга Полтавка
08 Жовтня 2020, 13:56

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запросив Велику Британію долучитися до «Кримської платформи».

Про це він заявив під час зустрічі з державним секретарем у закордонних справах і справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Домініком Раабом, повідомляє пресслужба МЗС України.

Дмитро Кулеба поінформував Домініка Рааба про створення Кримської платформи – нового міжнародного майданчика, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму – та запросив Велику Британію до участі у ньому, — йдеться у повідомленні.

Кулеба та Рааб висловились на користь підтримання політико-дипломатичного тиску на РФ з метою примусу її до поваги міжнародних норм та припинення агресії проти України.

Кулеба подякував британському колезі за незмінну позицію Великої Британії щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, а також відзначив практичні кроки Сполученого Королівства на підтримку обороноздатності України та впровадження реформ.

Також сторони домовилися про подальшу координацію дій в ООН та інших міжнародних організаціях, поглиблення співпраці у міграційній сфері, обговорили розвиток торгівлі та інвестицій між двома країнами.

Як повідомляли «Кримські новини», Кулеба пояснив, чому стратегії деокупації Криму та Донбасу потрібно розділити.

Нагадаємо, у Меджлісі розповіли про низку питань щодо окупованого Криму, які "зависли" в Офісі президента.