Україна передала ЄС список винних у порушенні прав людини в окупованому Криму

Новини України та світу
Хельга Полтавка
05 Березня 2021, 16:46
Хельга Полтавка
05 Березня 2021, 16:46

Україна передала Євросоюзу список осіб, винних у системному порушенні прав людини в окупованому Криму, і розраховує на запровадження санкцій проти них вже цього року.

Як повідомляють «Кримські новини», про це у п'ятницю заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу за підсумками року роботи уряду.

Санкції реальні. Ми передали список людей, яких ми вважаємо винними у порушенні прав людини в тимчасово окупованому Криму, і безумовно, ми докладатимемо всіх зусиль, щоб ці санкції були застосовані вже цього року, оскільки порушення прав людини в окупованому Криму є системними та кричущими, — сказав Кулеба.

Наживо з МЗС. Онлайн-брифінг міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби за підсумками року роботи уряду.

Posted by Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine on Thursday, March 4, 2021

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський напередодні заявив, що запропонував Європейському Союзу запровадити нові санкції за порушення прав людини в окупованому Криму.

Як повідомляли «Кримські новини», президент США Джо Байден продовжив на один рік дію санкцій щодо Росії через окупацію Криму і війну на Донбасі.

2 березня Мінфін США опублікував список росіян і організацій, щодо яких вводяться санкції через отруєння і ув’язнення російського опозиціонера Олексія Навального. У ЄС окремо оголосили, що запровадили санкції проти чотирьох російських правоохоронців за порушення прав людини.