Україна передала Росії новий список з обміну ув'язненими громадянами. Раніше Денісова заявляла, що з 113-ти в'язнів Кремля 89 — кримські татари | QHA media

Україна передала Росії новий список з обміну ув'язненими громадянами. Раніше Денісова заявляла, що з 113-ти в'язнів Кремля 89 — кримські татари

13 Вересня 2019, 14:50
Закрити

Українська сторона підготувала і направила до Москви новий список з обміну утримуваними в Росії та в Криму українцями.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в кулуарах форуму Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві, передає Интерфакс-Украина.

Омбудсмен провела сьогодні зустріч з групою адвокатів, які захищають права кримських татар, які знаходяться на території РФ.

Денісова розповіла, що на зустрічі йшлося про надання медичної допомоги в’язням Кремля у місцях позбавлення волі.

Також у рамках цієї зустрічі обговорювалася присутність на судах Денісової і представників українського дипломатичного корпусу та міжнародних організацій.

Спільна робота зі звільнення усіх громадян України, які перебувають в ув’язненні на території РФ, триває. У нас єдина мета — робити усе можливе для повернення всіх громадян України на Батьківщину.

Щойно закінчилась робоча зустріч з групою адвокатів, які здійснюють захист ув’язнених кримських татар, які перебувають…

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

У свою чергу прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не відкидає нового обміну полоненими між Україною і Росією, передає РБК.

При цьому, за словами Пєскова, обмін потребуватиме великої роботи і часу.

Раніше Людмила Денісова заявила, що є перспективи ще одного обміну утримуваними особами між Україною і Росією, який може відбутися до кінця року. За її словами, з 113-ти в’язнів Кремля 89 — кримські татари.

Дивитись ще: