Україна отримала від Всесвітньої організації охорони здоров'я 30 наборів реагентів для тестування на коронавірус COVID-19 | QHA media
24 Лютого 2020, 17:36

Україна отримала від Всесвітньої організації охорони здоров'я 30 наборів реагентів для тестування на коронавірус COVID-19

Закрити

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) передала до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України (ЦГЗ) 30 наборів реагентів для тестування на коронавірус COVID-19. Про це повідомила пресслужба ЦГЗ.

Фото: phc.org.ua

Набори містять приблизно 3000 реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання більше 950-ти людей, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ВООЗ запровадила механізм передавання клінічних зразків пацієнтів, яких підозрюють на інфікування COVID-19, до міжнародних референс-лабораторій.

«Зараз у європейському регіоні працює шість міжнародних лабораторій для виявлення нового коронавірусу», — уточнюють в ЦГЗ України.

Як повідомляло QHA media, у Китаї розробили вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу COVID-19. В Україні станом на 24 лютого жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.