Україна ідентифікувала і оголосила в розшук двох бойовиків «самооборони Севастополя»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 18:58
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 18:58

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру двом учасникам незаконного збройного формування «самооборона Севастополя», за частиною 2 статті 260 КК України — «створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їхній діяльності».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АРК.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє громадян України, які були учасниками незаконного збройного формування «самооборона Севастополя», протягом лютого-березня 2014 року зі зброєю несли «службу» на незаконно створених блок-постах на в’їзді до міст Севастополь і Ялта.

При цьому підозрювані здійснювали незаконну перевірку документів громадян, обшук їхніх транспортних засобів, а також брали участь у затриманні проукраїнськи налаштованого населення півострова, — йдеться у повідомленні.

На даний час підозрюваних оголошено в розшук.

Нагадаємо, 12 жовтня 2020 року ще одному учаснику незаконного збройного формування «самооборона Севастополя» прокуратра АРК оголосила підозру. Цей бойовик у складі НЗФ «самооборона Севастополя» протягом лютого-березня 2014 року здійснював «контрольно-пропускний режим» на незаконно створеному блок-пості «Орловський міст» на в’їзді до Севастополя.

Як повідомляли «Кримські новини», 29 вересня під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та міста Севастополя повідомлено про підозру двом учасникам незаконного збройного формування «самооборона Севастополя».