Україна і США разом протидіють російському впливу — Маркарова

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
04 Квітня 2021, 14:20
Тетяна Нікішина
04 Квітня 2021, 14:20

Україна і США спільно працюють у рамках протидії російському впливу.

Про це заявила посол України в Вашингтоні Оксана Маркарова в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода».

Тут можна сказати, що є низка ініціатив. По-перше, ми також запроваджуємо санкції. І Україна вже показала, що ми також боремося як із агресором, так і з впливом проросійських елементів в Україні… І з впливом олігархів, так і з проросійською такою, антиукраїнською, назвемо її так, пропагандою, — сказала Маркарова.

Він додала, що Україна перша зіткнулася з гібридними атаками.

По-друге, ми першими зіткнулися з гібридними атаками, які стосувалися і кіберзагроз, і фейків, і пропаганди. Ви знаєте, що і президент Зеленський оголосив, голова Офісу вже про це сказав, і вже закріплено рішенням РНБО, створення Центру протидії дезінформації. Я впевнена, що цей центр буде дуже важливою ініціативою, яка може стати спільною нашою роботою. Тому що тут Україні є чим поділитися з нашим стратегічним партнером, — додала посол.

Як повідомляли «Кримські новини», Центр протидії дезінформації в Україні відтепер очолює Поліна Лисенко. Вона зазначила, що метою центру є протидія загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьба з деструктивними дезінформаційними впливами.