Учаснику НЗФ «Самооборона Криму» продовжили термін перебування під вартою без права застави. Суд прислухався до аргументів прокуратури АРК | QHA media
19 Липня 2019, 11:50

Учаснику НЗФ «Самооборона Криму» продовжили термін перебування під вартою без права застави. Суд прислухався до аргументів прокуратури АРК

Закрити

Херсонський міський суд залишив під вартою учасника незаконного збройного формування (НЗФ) «Самооборона Криму», затриманого 11 червня 2019 року на контрольно-пропускному пункті «Каланчак».

Про це повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

Захист обвинувачуваного подав клопотання про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт, але у зв’язку із продовженням існування ризиків, про які заявила прокуратура АРК під час розгляду клопотання, суд відмовив стороні захисту у зміні запобіжного заходу.

Також, з огляду на обґрунтовані аргументи сторони обвинувачення, суд задовольнив клопотання прокуратури і поліції автономії і продовжив підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на місяць без визначення розміру застави, оскільки злочин, в якому підозрюється «самооборонець», скоєно з погрозою застосування насильства.

Продовження тримання “самооборонця”, який підозрюється у сприянні окупації Криму, під вартою без застосування застави гарантує, що у нього не буде можливості перешкоджати розслідуванню і уникнути відповідальності за скоєний злочин, — заявив заступник прокурора АРК Ігор Поночевний.

«Кримському самооборонівцю» продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави18…

Опубліковано Прокуратура Автономної Республіки Крим Четвер, 18 липня 2019 р.

QHA media повідомляло, що 11 червня співробітники Національної поліції України в Криму і Севастополі разом з представниками Держприкордонслужби затримали чоловіка, який входив до складу незаконного збройного формування «Самооборона Криму». Він їхав на материкову частину України за українським паспортом, оскільки хотів поїхати на заробітки за кордон.

Дивитись ще: