У Зеленського відзвітували про завершення місцевих виборів і назвали умови проведення голосування на окупованих територіях Донбасу та Криму | QHA media
26 Жовтня 2020, 10:46

У Зеленського відзвітували про завершення місцевих виборів і назвали умови проведення голосування на окупованих територіях Донбасу та Криму

Закрити
Володимир Зеленський

Вчора, 25 жовтня, відбулося голосування на місцевих виборах майже на всій території України. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Як зазначається, передвиборча кампанія в цілому, перебіг голосування та загалом процес виборів відповідали найвищим демократичним стандартам, чинному законодавству.

Усі політичні сили – учасниці процесу виборів, а також кандидати мали повний спектр можливостей для донесення своєї позиції до виборців. Окремі порушення, які зафіксували правоохоронці, мають бути розслідувані та отримати справедливу судову відповідь, — повідомляють в ОП.

Як стверджується, жодних втручань у виборчий процес з боку органів державної влади та посадових осіб України не було.

Також названо умови для проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

«Ми обов’язково повернемо конституційний лад до всіх нині непідконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей, Автономної республіки Крим та міста Севастополя. На частині нашої території станом на цей час неможливо провести справді демократичні вибори», — йдеться у повідомленні.

Необхідними умовами є повна деокупація та відновлення безпечних умов життя.

Після повної деокупації, відновлення цілком безпечних умов для життя та політичної роботи, після виведення з території України всіх незаконних збройних формувань і сил держави-агресора будуть проведені вибори й там, де їх і досі неможливо провести згідно з українським законодавством і міжнародними стандартами, — зазначили в ОП.

«Кримські новини» повідомляли, що за ініціативи президента Зеленського проведено всенародне опитування у день виборів 25 жовтня, на якому українцям пропонували дати відповідь на п’ять запитань.