Інформація про народження дитини у затриманого 10 червня Ризи Омерова виявилася помилковою. QHA media просить вибачення у читачів | QHA media
12 Червня 2019, 12:10

Інформація про народження дитини у затриманого 10 червня Ризи Омерова виявилася помилковою. QHA media просить вибачення у читачів

Закрити

ОНОВЛЕННЯ. Інформація про народження дитини виявилася помилковою. Дружина Ризи Омерова перебуває на збереженні у перинатальному центрі Сімферополя. Це QHA media підтвердили сестра Ризи Омерова Фатма Ісмаїлова і правозахисниця Лютфіє Зудієва.

QHA media просить вибачення у читачів!

Раніше ми писали, що у заарештованого під час останніх масових обшуків в анексованому Криму Ризи Омерова вчора, 11 червня, народилася дитина.

Про це QHA medıa розповів адвокат Айдер Азаматов.

За його словами, дружині Омерова Севіль зробили кесарів розтин у перинатальному центрі Сімферополя. Передчасні пологи у Севіль Омерової почалися після стресу, пережитого під час обшуку і затримання її чоловіка.

Як повідомлялося, вісьмох кримських татар було затримано 10 червня під час масових обшуків в Алушті та її околицях, а також у Білогірському та Сімферопольському районах. Серед них — Різа Омеров, затриманий після обшуку в його будинку в Білогірську. У той же день сімферопольський «суд» відправив його під варту до 5 серпня. Кримських татар звинувачують в «участі у діяльності терористичної організації» (частини 1 і 2 статті 205.5 КК РФ). Кримський «суд» заарештував усіх затриманих до 5 серпня.

Дивитись ще: