У Віденському будинку мистецтв можна прослухати екскурсію українською

Новини України та світу
Ірина Требунських
05 Липня 2021, 14:42
Ірина Требунських
05 Липня 2021, 14:42

У Віденському будинку мистецтв (Австрія) запустили аудіогід українською. Про це повідомляє Офіс президента.

Зазначається, що Віденський будинок мистецтв (його ще називають Музей Гундертвассера) став третім музеєм у Відні, де з’явився аудіогід українською в рамках ініціативи Олени Зеленської. Перша леді підкреслила, що втілення проєкту стало можливим завдяки співпраці з послом України в Австрії Олександром Щербою та українськими дипломатами.

Завдяки їхній відданості проєкту культурної дипломатії українська мова зазвучала в першому «зеленому» музеї Відня — Музеї Гундертвассера, — розповіла Зеленська.

Віденський будинок мистецтв спроєктував один з найвідоміших австрійських архітекторів ХХ століття — Фріденсрайх Гундертвассер. Тут представлена унікальна постійна ретроспектива робіт цього митця, а також відбуваються важливі міжнародні виставки.

Нагадаємо, під час робочого візиту президента Володимира Зеленського до Турецької Республіки, перша леді Олена Зеленська запустила два нові україномовні аудіогіди — у Галатській вежі у Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі.

Раніше у Музеї національної історії у замку Фредеріксборг в Данії з’явився україномовний аудіогід.

«Кримські новини» повідомляли, як Відень прокоментував участь австрійських архітекторів у проєкті в окупованому Севастополі.