У столиці передумали: умови перевезення пільговиків не змінять до кінця року | QHA media
30 Червня 2020, 18:55

У столиці передумали: умови перевезення пільговиків не змінять до кінця року

Закрити

Пасажири, які мають право пільгового проїзду в громадському транспорті Києва, зможуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка до кінця року. Відповідну інформацію опублікували на офіційному сайті Київської міськради.

Таким чином, школярі зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями, студенти столичних вишів можуть оформити транспортну картку Kyiv Smart Card з пільговими поїздками. А пасажири, які мають право безкоштовного проїзду, але не зареєстровані у Києві, зможуть скористатися ним у звичному режимі.

Київська міська держадміністрація готова відтермінувати до 1 січня 2021 року запровадження єдиного е-квитка на проїзд у громадському транспорті, щоб дати можливість уряду розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що система електронного квитка технічно готова та працює у міському громадському транспорті з 2019 року.

«Для цього було модернізовано турнікети у метрополітені, встановлено касові апарати на всіх його станціях, підключено 100% наземного транспорту, а також адаптовано турнікети на міській електричці та швидкісному трамваї до системи е-квитка», — уточнюють в столичній міськраді.

Як повідомляли «Кримські новини», 12 червня мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиця вимушено змінює умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті з 1 липня.

Дивитись ще: