У Стамбулі збирають кошти на «Культурний центр кримських татар» | QHA media
Культура

У Стамбулі збирають кошти на «Культурний центр кримських татар»

26 Жовтня 2020, 18:51
Закрити

Оголошено збір коштів для «Культурного центру кримських татар Емель», що розташований у Стамбулі. Про це розповів постійний представник Меджлісу кримськотатарського народу в Туреччині Зафер Каратай, передає «Суспільне».

«Культурний центр» працює у кількох напрямках — боротьба з російською пропагандою і створення умов для наукових робіт. Каратай розповів, що в «Культурному центрі» планують створити бібліотеку і архів журналу «Емель».

Плануємо зібрати 150 тисяч доларів. Ми збиратимемо талановиту молодь, представників кримськотатарського та інших народів для представлення їм вірної інформації про Крим, занурення в атмосферу півострова, — сказав Каратай.

Зазначається, що в культурному центрі також проводитимуть наукові конференції, панельні дискусії. «Там збиратимуть інформацію, яку можна буде використовувати для зйомок фільмів, написання новин по Криму», — додав постпред Меджлісу кримськотатарського народу в Туреччині.

Як повідомляли «Кримські новини», 19 вересня 2020 року в селі Чайки Київської області відбулося офіційне відкриття кримськотатарського культурного центру «Бірлік» («Єдність»).

Дивитись ще: