У сімферопольському СІЗО до смерті забили арештанта. Силовики стверджують, що це справа рук співкамерника | QHA media
16 Травня 2019, 12:24

У сімферопольському СІЗО до смерті забили арештанта. Силовики стверджують, що це справа рук співкамерника

Закрити

У Сімферопольську міську клінічну лікарню надійшов зі слідчого ізолятора Сімферополя чоловік з переломами ребер та іншими серйозними травмами. За тиждень він помер на лікарняному ліжку. Силовики повідомляють, що поранення він дістав у результаті бійки зі співкамерником.

Про це повідомляє «Комсомольская правда».

1 травня 44-річного Владислава Шаульського під конвоєм доставили із СІЗО №1 в лікарню зі скаргами на непрохідність кишечника і гострі болі в області живота.

Лікарі побачили на тілі потерпілого гематоми, садна і синці, численні переломи і внутрішньочеревний крововилив. Чоловіка одразу відправили у реанімацію для термінової операції і лікування. Про обставини травм Владислав відмовився говорити з медиками, так як був сильно наляканий.

Конвой, що доставив потерпілого в лікарню, обставин події теж пояснити не зміг.

8 травня чоловік помер у лікарні, 15 травня порушили кримінальну справу на співкамерника, якого підозрюють у вбивстві Шаульського і йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Раніше QHA media повідомляло, що Держдеп США опублікував доповідь про стан прав людини в анексованому Криму. У ній, зокрема, йдеться, що тільки у квітні 2018 року в сімферопольському СІЗО за підозрілих обставин загинуло щонайменше чотири людини.

Дивитись ще: