У Сімферополі окупанти знову обмежили водопостачання

Новини України та світу
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 13:13
Ірина Требунських
31 Травня 2021, 13:13

В тимчасово окупованому Росією Сімферополі знову оголосили про обмеження водопостачання для населення начебто через проведення «ремонтних робіт».

Про це повідомило окупаційне підприємство «Вода Криму».

Зазначається, що 31 травня буде обмежено водопостачання у мікрорайоні «Свобода», а також на прилеглих вулицях і провулках.

З 1 і 2 червня водопостачання перекриють для мешканців вулиць Руська, Громадянська, Дм. Ульянова, Міллера, Зенітна, Трубаченка, Сочинська, Ушакова, Новоросійська, Очаківська, Батумська, Качинська, провулку Гавена, а також прилеглих вулиць і провулків.

Підприємство просить вибачення за спричинені незручності і рекомендує мати запас води на час проведення робіт, — йдеться у повідомленні.

У коментарях до повідомлення кримчани обурювалися, що невідомо, як надовго затягнуться ці «ремонтні роботи». Пресслужба окупаційного підприємства відповіла, що «будемо намагатися зробити якомога швидше, у планах подати воду 1 червня ввечері й продовжити роботи 2 червня».

Нагадаємо, раніше окупанти Криму заявили про проблеми з водопостачанням Сімферополя через аварійні роботи. Йшлося про Давидівку і район Петровських скель.

«Кримські новини» повідомляли, що в одному з прокремлівських ток-шоу на російському каналі «Росія 1» обговорювали ідею, що нібито РФ «має право забрати воду» для Криму в будь-якої країни.