У штабі ООС повідомили, коли на Донбасі запрацюють усі КПВВ | QHA media
ООС
09 Листопада 2020, 19:09

У штабі ООС повідомили, коли на Донбасі запрацюють усі КПВВ

Закрити

З вівторка, 10 листопада, у зоні проведення операції Об’єднаних сил всі контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду відновлять пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування. Відповідне рішення ухвалив командувач Об’єднаних сил, передає штаб ООС.

Так, на території Донеччини відновлять пропуск через КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», а в Луганській області — через КПВВ «Станиця Луганська» і новостворені «Щастя» та «Золоте».

Пропуск громадян і транспортних засобів через контрольні пункти в’їзду-виїзду, починаючи з 10 листопада, буде проводитися щоденно з 8:00 до 16:00, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час перетину лінії розмежування у громадян вимірюватимуть температуру тіла. При цьому вимагається наявність захисної маски чи респіратора на обличчі та дотримання дистанції між людьми.

«Для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома» або обсервації», — уточнюють у штабі.

Рішення щодо відкриття додаткових КПВВ на Луганщині було ухвалене ще у 2016 році, але його втіленню заважали окупанти.

Як повідомляли «Кримські новини», з 15 жовтня через COVID-19 КПВВ «Станиця Луганська» зупинила пропуск громадян.