У севастопольського «Безсмертного полку» вкрали 500 портретів учасників війни. Підозри впали на інший «Безсмертний полк» | QHA media
Севастополь
02 Травня 2019, 14:24

У севастопольського «Безсмертного полку» вкрали 500 портретів учасників війни. Підозри впали на інший «Безсмертний полк»

Закрити

Севастопольський рух «Безсмертний полк» недорахувався близько 500 портретів учасників Другої світової війни, які напередодні були вивезені невідомими.

Учасники «Безсмертного полку» на чолі з його головою Василем Федориним розцінюють це як крадіжку, повідомляє видання «ForPost».

У нас є опис майна, яке знаходилося в офісі, але одразу видно, що близько 500 портретів на штендерах зникли, інше будемо дивитися за описом, — сказав Федорин.

За його словами, портрети вивезла Ніна Пруднікова, яка очолює конкуруючу з «Безсмертним полком» альтернативну організацію з такою ж назвою.

На запитання, як Пруднікова потрапила до закритого приміщення, Федорин відповів, що їй хтось «злив» інформацію про те, що приміщення, в якому розташовується «Безсмертний полк», зараз переоформляється у безоплатне користування.

«Вона, скористалася тим, що двері відкриті, примчала зі своїми подільниками і винесла портрети», — стверджує «обкрадений» конкурент.

Федорин також заявив, що в «поліцію» буде написана заява про крадіжку портретів учасників війни.

QHA media повідомляло, що у минулому році студентів і викладачів сімферопольських вузів примушували брати участь в мітингу до Дня Перемоги. Їх заздалегідь попереджали про ранковий збір для участі в ході колони «Безсмертного полку», де роздавали георгіївські стрічки. Явка на захід була обов’язковою.

  

Дивитись ще: