У Санкт-Петербурзі попрощалися з істориком Возгріним. Він заповів, щоб частину його праху розвіяли в Криму

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
13 Січня 2020, 17:22
Ігор ЗайцевQHA
13 Січня 2020, 17:22

Сьогодні, 13 січня, у Санкт-Петербурзі відбулася громадянська панахида — прощання з істориком, професором, автором досліджень з історії кримськотатарського народу, а також делегатом Курултаю кримськотатарського народу II скликання (червень 1991 – червень 1996 років) Валерієм Возгріним.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Для прощання з Валерієм Возгріним до Санкт-Петербургу прилетіла делегація Меджлісу кримськотатарського народу у складі: Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу, Бекір Мамутов, член Меджлісу, Леммар Юнусов, член Меджлісу і Алі Озенбаш, голова Ревізійної комісії Курултаю кримськотатарського народу, — написав Чубаров у соцмережі Facebook.

Також голова Меджлісу зазначив, що Возгрін заповів кремувати себе після смерті й частину попелу розвіяти в Криму.

Сьогодні в Санкт-Петербурзі відбулася громадянська панахида - прощання з Валерієм Євгеновичем Возгріним, , який помер в...

Опубліковано Рефатом Чубаровим Понеділок, 13 січня 2020 р.

QHA media повідомляло, що 9 січня Валерій Возгрін помер у Санкт-Петербурзі. Він був автором фундаментальних досліджень з історії кримськотатарського народу, серед яких книга «Історична доля кримських татар» та чотиритомник «Історія кримських татар», що охоплює період з найдавнішого часу до 1940-х років.