У Румунії відкрили відділення ділової організації кримських татар TURKSİD. Її українська філія відкриється в лютому 2020 року | QHA media
16 Грудня 2019, 15:32

У Румунії відкрили відділення ділової організації кримських татар TURKSİD. Її українська філія відкриється в лютому 2020 року

Закрити

Асоціація кримськотатарських бізнесменів Туреччини, України та Румунії (TURKSİD) 14 грудня відкрила своє представництво в румунській Констанці.

Як повідомляє турецьке бюро QHA media, у презентації філії взяли участь голова Асоціації Ертан Баштухан, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, посол України в Румунії Олександр Банков та ін.

У своїй промові голова Баштухан наголосив на важливості створення відділення TURKSİD в Румунії, де проживає одна з найбільших кримськотатарських діаспор.

Він також зазначив, що торговий обіг між Румунією і Туреччиною становить 7 млрд. доларів, і в країні працюють 15 тис. турецьких компаній.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що у зв’язку із відкриттям філії Асоціації, кримськотатарські підприємці відіграватимуть важливу роль у зміцненні ділових зв’язків між Туреччиною, Румунією та Україною.

А Рефат Чубаров зазначив, що з відкриттям румунського відділення TURKSİD зв’язки між Туреччиною, Україною та Румунією стануть ще ближчими.

У свою чергу представник TURKSİD в Україні Ісмет Юксель проанонсував, що українську філію TURKSİD відкриють 8 лютого 2020 року.

Як писало QHA media, 23 листопада у Стамбулі відбулася презентація Асоціації кримськотатарських ділових людей Туреччини, України та Румунії. У ній взяли участь офіційні особи з України, Румунії, Туреччини, представники кримськотатарської громади з різних країн, у тому числі й з України.

TURKSİD почала працювати 1 жовтня 2019 року. Оголосили про створення Асоціації її засновники у Стамбулі.

Дивитись ще: