«У російському суді свідки обвинувачення дають покази на користь заарештованого кримчанина Приходька» — адвокат | QHA media
09 Липня 2020, 17:01

«У російському суді свідки обвинувачення дають покази на користь заарештованого кримчанина Приходька» — адвокат

Закрити
Олег Приходько

У російському Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону 9 липня під час судового засідання у справі кримчанина Олега Приходька були допитані двоє свідків від обвинувачення. Про це повідомив адвокат політв’язня Назім Шейхмамбетов.

Свідки дали позитивні характеристики Олегу Приходьку і розповіли, що нічого не знають про підготовку терористичних актів, в яких його звинувачують.

Обидва свідки — жителі міста Саки. Під час допиту вони розповіли, що обшуки в їхніх будинках були проведені 9 жовтня 2019 року, після чого їх залучили у якості свідків.

Більш того, один зі свідків пояснив, що напередодні повернувся з дня народження у стані алкогольного сп’яніння. Практично одразу його відвезли на допит у ФСБ, де у відділенні «налили 100 грамів».

«Я не уточнював, чого саме — щоб нібито свідок добре себе почував. Від свідчень свідок відмовився», — розповів Шейхмамбетов.

Адвокат уточнив, що обвинувачі відмовилися від усіх свідків зі свого боку.

У мене є підозра, що вони бояться повторення сьогоднішнього дня. І того, що всі раніше заявлені свідки будуть давати свідчення на користь мого підзахисного, — говорить Шейхмамбетов.

Наступне судове засідання призначене на 6 серпня 2020 року.

⚡️ «СВИДЕТЕЛИ ПОЯСНИЛИ, ЧТО ЗНАЮТ ОЛЕГА АРКАДЬЕВИЧА ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО С ХОРОШЕЙ СТОРОНЫ» , – адвокат Назим Шейхмамбетов Сегодня, 9 июля 2020 года, в Южном окружном военном суде Ростова-на-Дону состоялось судебное заседание по «делу Олега Приходько».О результатах слушания в нашем репортаже.

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 9 липня 2020 р.

Нагадаємо, проти українського активіста Олега Приходька 17 січня окупанти порушили нову кримінальну справу про незаконне придбання та зберігання вибухівки (частина 1 статті 222.1 Кримінального кодексу РФ). Наразі він звинувачується за трьома статтями: незаконне виготовлення вибухових речовин, спроба здійснення терористичного акту і незаконне придбання та зберігання вибухівки.

Як повідомляли «Кримські новини», 7 травня в Кримському гарнізонному військовому «суді» продовжили на шість місяців арешт Приходьку. Також адміністрація слідчого ізолятора в російському Ростові-на-Дону забрала ліки українського активіста з Криму, які йому передали рідні.