У Раді зафіксували першого кнопкодава нового скликання. Ним став депутат-мажоритарник з Донецької області | QHA media
ВІДЕО
10 Вересня 2019, 17:59

У Раді зафіксували першого кнопкодава нового скликання. Ним став депутат-мажоритарник з Донецької області

Закрити

Позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов став першим кнопкодавом у Верховній Раді 9-го скликання.

Як повідомляє громадський рух «Чесно», який і зафіксував цей перший для новообраного парламенту випадок кнопкодавства, на ранковому засіданні 10 вересня під час голосування за президентський законопроект про імпічмент Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області — Максима Єфімова.

У результатах голосування навпроти прізвища Єфімова зазначено, що він голосував «за».

У коментарі активістам Ковальов спочатку спростовував факт кнопкодавства, але після перегляду відео фактично визнав, що порушив Конституцію.

(Ставлюся до кнопкодавства) дуже негативно. Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо, — відреагував свіжоспечений кнопкодав.

У той же час Єфімов на запитання руху «Чесно», чому Ковальов кнопкодавив за нього, почав відбуватися жартами, сказавши, що був під столом і звідти натискав на кнопку.

Як писало QHA media, 3 вересня Верховна Рада направила на висновок Конституційного суду президентський законопроект, що стосується діяльності парламенту і роботи депутата, де окрім усього іншого передбачається, що депутата можуть позбавити мандату, якщо суд встановить факт неособистого голосування у Верховній Раді.

Дивитись ще: