У Раді розглянули п'ять дат для інавгурації Зеленського. Остаточне рішення парламент ухвалить завтра | QHA media
15 Травня 2019, 17:50

У Раді розглянули п'ять дат для інавгурації Зеленського. Остаточне рішення парламент ухвалить завтра

Закрити

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув сім проектів постанов щодо дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського і рекомендував парламенту голосувати по кожній з них.

Серед нардепів, які реєстрували проекти постанов щодо інавгурації, позафракційні Сергій Міщенко (пропонує привести Зеленського до присяги 19 травня), Віктор Балога (19 травня) і Віталій Купрій (20 і 26 травня), а також представники фракції БПП Сергій Каплін (19 травня) і Володимир Курінний (17 травня).

Нардеп Андрій Тетерук заявив, що його фракція «Народний фронт» і ще низка депутатів пропонують провести інавгурацію 28 травня.

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради Павло Пинзеник назвав усі постанови мотивованими.

За його словами, вони у рамках закону пропонують провести інавгурацію у 30-денний термін після публікації 3 травня офіційних результатів виборів.

Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада ухвалить рішення щодо дати інавгурації на основі рекомендацій профільного комітету завтра, 16 травня.

Раніше в інтерв’ю QHA media низка українських експертів розповіла про ймовірні сценарії дострокового розпуску Верховної Ради після інавгурації Володимира Зеленського.

Дивитись ще: