У поїзді Санкт-Петербург — Севастополь, який прямував через Керченський міст, п'яний росіянин влаштував різанину | QHA media
14 Січня 2020, 15:57

У поїзді Санкт-Петербург — Севастополь, який прямував через Керченський міст, п'яний росіянин влаштував різанину

Закрити

В окупованому Криму двоє пасажирів поїзду Санкт-Петербург — Севастополь постраждали від поножів’я, яке влаштував 61-річний росіянин з Воронезької області.

Про це повідомляє пресслужба «кримського лінійного управління МВС Росії на транспорті».

Конфлікт спалахнув в одному з плацкартних вагонів. Росіянин вихопив ніж та завдав різану рану руки 22-річному жителю Астраханській області Росії, а потім і 18-річній кримчанці з Євпаторії.

Картинки по запросу "поезд санкт-петербург севастополь""

Незабаром нападник був затриманий і на станції Владиславівка (село Кіровського району анексованого Криму) був переданий поліції.

На перон Владиславівки разом з нарядом «поліції» приїхав також автомобіль швидкої медичної допомоги. Постраждалу жительку Євпаторії доставили до районної лікарні з різаною раною правої ноги та крововтратою. Зараз стан постраждалої оцінюється як задовільний. 22-річному хлопцю в лікарні обробили рану, відтак він госпіталізації не потребував.

Зловмисник – раніше не судимий і до відповідальності за адміністративні правопорушення не притягувався. Медичний огляд показав, що він був п’яний.

QHA media повідомляло, що 23 грудня, президент Росії Володимир Путін відкрив залізничне сполучення між окупованим Кримом і Росією. Перші пасажирські потяги пішли до Криму із Санкт-Петербурга і Москви 23 і 24 грудня, а в зворотному напрямку — 25 і 26 грудня. Рух вантажних потягів планується відкрити в червні 2020 року.

25 грудня прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного перевезення людей через державний кордон з Росії на територію окупованого українського півострова.

Євросоюз назвав порушенням суверенітету та територіальної цілісності України відкриття залізничного сполучення через Керченський міст.

Дивитись ще: