«У нас немає підстав допитувати Порошенка» — в.о. голови ДБР Сухачов

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Березня 2021, 19:03
Ірина Требунських
02 Березня 2021, 19:03

У справах, де фігурує народний депутат Петро Порошенко, провели наразі усі необхідні допити фігуранта. Про це повідомив в.о. голови Держбюро розслідувань Олексій Сухачов під час звіту на парламентському комітеті з питань правоохоронної діяльності, передає «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що наразі слідчі ДБР працюють над низкою справ, де фігурантом є Порошенко. В цих провадженнях наразі виконуються міжнародні запити, тривають експертні дослідження.

Порошенко допитаний за всіма кримінальними провадженнями. У нас немає наразі підстав його викликати і безпідставно ставити одні й ті самі запитання, тому ми очікуємо результатів міжнародних запитів, — озвучив Сухачов.

За словами в.о. голови ДБР, наразі жодне провадження щодо Порошенка закрити не можна.

Нагадаємо, 9 лютого 2021 року адвокати п'ятого президента Петра Порошенка заявили про закриття справи за фактом розкрадання 100 мільярдів доларів політичними діячами США і Порошенком.

Як повідомляли «Кримські новини», торік Державне бюро розслідувань закрило кримінальне провадження проти п'ятого президента Петра Порошенка. Йдеться про справу щодо розпалювання релігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу та створення Православної церкви України.