У нардепа від «Слуги народу» Арістова виявили коронавірусну інфекцію | QHA media
23 Травня 2020, 16:10

У нардепа від «Слуги народу» Арістова виявили коронавірусну інфекцію

Закрити
Юрій Арістов

У депутата від «Слуги народу» Юрія Арістова підтвердили коронавірусну інфекцію. Про це повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук у Facebook.

З’явилась підтверджена інформація, що тест виявив COVID-19 в нашого колеги з СН Юрія Арістова. Він почувається нормально, симптоми легкі, — написала вона.

Наразі встановлюється коло контактів Арістова.

Кравчук уточнила, що інфекцію виявлено під час масового тестування на COVID-19, яке пройшли зокрема 53 народних депутати. «Розраховуємо з 2 червня повернутись до пленарного режиму роботи парламенту», — зазначила заступниця голови фракції.

Карантинні новини Верховної Ради: усього за кілька останніх днів протестували ПЛР тестами 87 осіб, з них – 53 депутати….

Опубліковано Yevheniya Kravchuk Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Як повідомляло QHA media, новий коронавірус раніше виявили у чотирьох депутатів Верховної Ради: члена партії «Слуга народу» Руслана Горбенка, Сергія Шахова з групи «Довіра», Сергія ВельможногоОлександра Лукашева з партії «Опозиційна платформа — За життя».

Пізніше захворювання на COVID-19 виявили у позафракційної депутатки Верхової Ради Анни Скороход.

У народного депутата з фракції «Батьківщина» Олега Мейдича діагностували COVID-19. У зв’язку із цим всі нардепи партії пішли на самоізоляцію і не з’явилися на засідання Верховної Ради 20 травня.

Дивитись ще: