У Москві випустили усіх затриманих біля Верховного суду кримських татар. Їм загрожує штраф до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян | QHA media
Репресії
12 Липня 2019, 11:29

У Москві випустили усіх затриманих біля Верховного суду кримських татар. Їм загрожує штраф до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Закрити

Усі кримські татари, яких було затримано вчора біля будівлі Верховного суду Росії у Москві, залишили відділення Міщанського і Таганського ОВС.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Як заявив адвокат Едем Семедляєв, на усіх затриманих склали адміністративні протоколи за статтею 202.2 частини 5 КоАП РФ — “порушення встановленого порядку організації мітингу”, що загрожує штрафом від 10 тис. до 20 тис. руб.

Захист кримських татар зазначив, що судові засідання з цього приводу призначені на 29 липня, і адвокати наполягатимуть на тому, щоб судові слухання проводилися не у Москві, а за місцем реєстрації затриманих у Криму.

LIVE. г. Москва 11.07.2019Задержанные участники пикета освобождены из Таганского ОВД

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 11 липня 2019 р.

11 липня московська поліція затримала більше 50-ти кримських татар біля будівлі Верховного суду, де слухалася апеляційна скарга чотирьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір». Згідно з рішенням суду вирок їм був скорочений кожному всього на три місяці.

Дивитись ще: