У Москві колишньому «віцепрем'єру» анексованого Криму продовжили арешт

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
17 Липня 2020, 12:48
Ольга ПолтавкаQHA
17 Липня 2020, 12:48
Фото: РИА Новости

Московський міський суд продовжив до 16 липня термін тримання під вартою колишнього українського чиновника Віталія Нахлупіна, який у 2014 році став «віцепрем'єром» анексованого Росією Криму та був арештований за хабарництво. Про це повідомляється на сайті московського суду.

Суд задовольнив клопотання слідства, продовживши Нахлупіну запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 16 липня, — йдеться у повідомленні.

Також до 16 липня у московському СІЗО залишиться колишній «заступник міністра транспорту» Криму Валентин Дукорський. Третій фігурант справи — колишній «перший заступник голови комітету конкурентної політики» Ярослав Сливка раніше був відпущений під домашній арешт.

Нагадаємо, Віталій Нахлупін був затриманий 17 жовтня 2018 року в Москві й поміщений під варту за підозрою в отриманні хабаря у 5 мільйонів рублів. У той же день Басманний суд заарештував Валентина Дукорського і Ярослава Сливку. Їм висунуто обвинувачення за частиною 6 статті 290 КК РФ — отримання хабара в особливо великому розмірі.

З 16 листопада 2010 року по 16 лютого 2011 року Нахлупін був головою Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики.