У мережі з'явилося відео з Донузлава, берег якого усіяний мертвими качками | QHA media
11 Лютого 2019, 17:36

У мережі з'явилося відео з Донузлава, берег якого усіяний мертвими качками

Закрити

У Криму берег коси Беляус в районі Донузлава усіяний мертвими качками. Про це повідомляють у пабліку «Інцидент Крим» соціальної мережі «ВКонтакте» з посиланням на свого читача.

За словами очевидця, який побажав залишитися анонімним, мертві качки знаходяться на всьому березі коси з боку озера Донузлав.

Вони валяються всюди: на березі, у воді, на дорозі, яка веде на Піщаний кар’єр, що на вході до озера. Що сталося — не зрозумію, тиждень тому я там був, такого не було.

Донузлав

⚡️ В Крыму берег косы #Беляус в районе #Донузлава усеян мертвыми утками 🛑Об этом сообщают в паблике «#Инцидент_Крым» социальной сети «#ВКонтакте» со ссылкой на своего читателя.По словам очевидца, который пожелал остаться анонимным, мертвые утки находятся на всем берегу косы со стороны озера Донузлав 😱Они валяются везде: на берегу, в воде, на дороге, которая ведет на Песчаный карьер, что на входе в озеро. Что произошло – не пойму, неделю назад я там был, такого не было, – пишет пользователь.

Опубліковано «Агентство «QHA media» Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Користувачі соцмережі активно обговорюють цей інцидент, висловлюючи свої припущення і оцінки щодо загибелі пернатих.


Коса Беляус (Південна коса, Донузлавська пересип) відокремлює від Чорного моря затоку Донузлав. Ширина коси усього 200 м, а довжина — 10 км, переривається каналом для проходу кораблів. Найближчі села Знаменське і Медведєве розташовані у 3-5 км від в’їзду на косу, селище Чорноморське — у 20 км.

Коса Беляус завжди славилася найчистішою бірюзовою водою і світлим, майже білим піском.

Раніше в Криму оголосили полювання на вовків, популяція яких викликала тривогу серед місцевої «влади». Хижаків звинуватили у тому, що вони виходять до населених пунктів і полюють на домашніх тварин.

Дивитись ще: