У «мера» Євпаторії ФСБ проводить обшук. Філонова підозрюють у перевищенні службових повноважень із заподіянням тяжких наслідків | QHA media
Євпаторія
03 Квітня 2019, 11:28

У «мера» Євпаторії ФСБ проводить обшук. Філонова підозрюють у перевищенні службових повноважень із заподіянням тяжких наслідків

Закрити

Проти «голови адміністрації» Євпаторії Андрія Філонова кримський «слідчий відділ ФСБ» порушив кримінальну справу за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу РФ — «перевищення службових повноважень із заподіянням тяжких наслідків».

Про це передає ТАСС.

За інформацією прес-служби «УФСБ Росії в Криму і Севастополі», за місцем проживання підозрюваного, в «адміністрації» Євпаторії і за іншими адресами проводяться обшуки та інші слідчі дії.

ТАСС також нагадав, що вчора, 2 квітня, Філонов повідомив про рішення «Євпаторійського міського суду розірвати з ним контракт через конфлікт інтересів під час призначення директора однієї з муніципальних установ. За даними регіональних ЗМІ, «прокуратура» звернулася до «суду» після призначення Філонова директором однієї з муніципальних установ батька своєї цивільної дружини.

Коментуючи сьогоднішні обшуки ФСБ у Євпаторії, «голова» Криму Сергій Аксенов заявив, що «позиція» уряду «Криму проста — недоторканних немає».

Усі чудово знають порядок контролю за бюджетними коштами, і якщо у правоохоронців з’явилися питання до Філонова Андрія Володимировича, стало бути, він зобов’язаний прояснити ситуацію і відповісти на усі питання, які ставлять ФСБ і слідчі органи, — написав у своєму Facebook Аксенов.

ФСБ возбудила дело против главы администрации Евпатории Андрея Владимировича Филонова за превышение полномочий с тяжкими…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Середа, 3 квітня 2019 р.

13 березня повідомлялося про те, що Аксенов повернув повноваження раніше відстороненому зі скандалом «віце-меру» Керчі Діляверу Мельгазієву.

Дивитись ще: