У Меджлісі розповіли про питання щодо окупованого Криму, які «зависли» в Офісі президента | QHA media
08 Жовтня 2020, 12:38

У Меджлісі розповіли про питання щодо окупованого Криму, які «зависли» в Офісі президента

Закрити

Особливу увагу у своїй діяльності Меджліс кримськотатарського народу приділяє питанням захисту прав кримськотатарського народу і прав людини в анексованому Криму, а також прав громадян України — вихідців з тимчасово окупованого Криму.

Про це йдеться у заяві Меджлісу кримськотатарського народу, опублікованій його головою Рефатом Чубаровим у Facebook.

Як нагадав голова Меджлісу, в Офісі президента «зависла» низка питань, що стосуються окупованого Криму.

Чубаров зазначив, що у грудні 2019 року представництво президента України спільно з Меджлісом розробило і направило на Банкову проєкт указу «Про співпрацю з Меджлісом кримськотатарського народу», розгляд якого «триває й донині».

Залишаються також не реалізованими попередні узгодженості про подальшу роботу над переданими в Офіс президента України проєктами законів «Про статус кримськотатарського народу», «Про корінні народи в Україні», «Про внесення змін до Конституції України в частині розділу Х «Автономна Республіка Крим», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що «зависла» на рівні розгляду низка інших питань, що мають важливе значення для облаштування вимушених переселенців з анексованого Криму.

ЗаяваПрезидії Меджлісу кримськотатарського народуЩодо системної взаємодії та співпраціМеджлісу кримськотатарського…

Опубліковано Рефатом Чубаровим Середа, 7 жовтня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», Україна створює «Кримську платформу», яка має охопити політичний та експертний рівні щодо питання окупованого півострова.

Дивитись ще: