У Києві відбулися марші УПА і «Ні капітуляції». А під Офісом президента відбулася акція «Захисти українців Донбасу»

Новини України та світу
Олег ПоліщукQHA media
15 Жовтня 2019, 11:16
Олег ПоліщукQHA media
15 Жовтня 2019, 11:16

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України в центрі Києва відбулися два марші.

Перший був традиційно організований націоналістами в річницю створення Української повстанської армії, але цього разу Марш УПА був також акцією проти імплементації "формули Штайнмайєра".

«Ми зробимо все, щоб Україна розвивалася так, як заповідали нам наші предки. В ім’я слави сотень наших побратимів, які...

Опубліковано ВО "Свобода" Київ Понеділок, 14 жовтня 2019 р.

Другий марш стартував у київському парку Шевченка декількома годинами пізніше, його учасниками були ветерани бойових дій на Донбасі, при цьому акція тривала без політичних гасел і без політиків на чолі колон.

Фото: Сергей Людкевич

Учасники акції вимагали від влади не розводити війська вздовж лінії розмежування, а також не надавати особливого статусу окупованим територіям Донбасу і амністії бойовикам.

Раніше біля Офісу президента провели акцію "Захисти українців Донбасу", під час якої була побудована символічна стіна з назвами сіл, яким загрожує залишитися у "сірій зоні". Після зведення стіну покрили рожевою фарбою, яка символізує пролиту кров.

Як повідомляло QHA media, минулої неділі, 6 жовтня, на Майдані Незалежності у столиці України відбулося всеукраїнське віче «Зупинимо капітуляцію!». Його учасники виступили проти імплементації Україною так званої «формули Штайнмайєра» і запланованого розведення сил і засобів у населених пунктах Золоте і Петровське.