У «Кварталі» заявили, що не мають відношення до продажу прав на «Слугу народу» Росії. У той же час питання про відрахування за демонстрацію серіалу залишилося без відповіді | QHA media
11 Грудня 2019, 17:19

У «Кварталі» заявили, що не мають відношення до продажу прав на «Слугу народу» Росії. У той же час питання про відрахування за демонстрацію серіалу залишилося без відповіді

Закрити

Дистриб’ютор деякої продукції «Кварталу 95» компанія Eccho Rights (Швеція) продала права на трансляцію серіалу «Слуга народу» російському телеканалу “ТНТ”.

Про це повідомляє “Интерфакс-Украина”

Eccho Rights володіє світовими правами на дистрибуцію деяких тайтлів бібліотеки «Квартал 95». Компанія продає на різні території різні види прав: трансляція на ТБ, VOD-права і таке ін., — відзначили в студії.

За їхніми словами, після прем’єри першого сезону серіалу «Слуга народу» Eccho Rights продала його формат американській компанії FOX, а сам серіал — сервісу Netflix.

“Формат серіалу або сам серіал були продані більш ніж у 20 країн, серед яких Франція, В’єтнам, Філіппіни, Греція, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Польща, Індія, Корея, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова, Монголія, Фінляндія, Грузія і Білорусь. Проєкт подивилися мільйони глядачів, як в Україні, так і за її межами”, — підкреслили у «Кварталі».

Однак агентству не відповіли, на яких умовах серіал за участю президента України в головній ролі буде показаний на російському телеканалі, а також чи отримає студія роялті від трансляцій.

Згідно з оприлюдненою президентом Володимиром Зеленським декларацією про доходи, йому належить 100% корпоративних прав ТОВ “Кіноквартал”, 99,99% корпоративних прав ТОВ “Студія Квартал-95” (ще 0,01% — у Олени Зеленської), 25% ТОВ “Зеларі ФИШ”, 16,7% ТОВ “Продюсерський центр “Ліга сміху”, 22,5% ТОВ “Анімаційна студія 95”, 12,5% ТОВ “Квартал ТВ”, 18% ТОВ “Студія Квартал 95”, 15% ТОВ “Фіш-Хаус”(ресторанний бізнес), 12,5% ТОВ “Інвест-Аніма”. Він також володіє 13% ТОВ “Гауді Студіо”, 18,75% ТОВ “Квартал-Концерт”.

Раніше у цьому році компанія Eccho Rights продала російській компанії “Яндекс” ексклюзивні права на показ в інтернеті на території РФ серіалу «Слуга народу», після чого вільний доступ до його показу був заблокований з 22 травня на території Росії на прохання правовласника.

Серіал «Слуга народу» став найуспішнішим телевізійним проєктом України восени 2015 року, частка аудиторії у день прем’єри (за даними компанії Nielsen) перевищила 30%. Комедійний серіал з 24 серій тривав три сезони, у головних ролях знімалися артисти студії «Квартал 95».

Дивитись ще: