У Криму затримали ще одну кримськотатарську активістку за такою ж «екстремістською» статтею. До неї не пускають адвоката | QHA media
Репресії
30 Травня 2019, 16:30

У Криму затримали ще одну кримськотатарську активістку за такою ж «екстремістською» статтею. До неї не пускають адвоката

Закрити

Сьогодні, 30 травня, у Бахчисараї співробітники «Центру з протидії екстремізму» затримали кримськотатарську активістку, координатора ініціативи «Кримське дитинство» Муміне Салієву.

Світлина від Крымская солидарность.

Про це повідомила «Кримська солідарність», нагадавши, що активістка також є дружиною фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» з «другої бахчисарайської групи» Сейрана Салієва.

Адвокати Маммет Мамбетов і Еміль Курдебінов підтвердили затримання Муміне Салієвої у Бахчисараї.

Мумине Салиева задержана у собственного дома в г. Бахчисарай сотрудниками ЦПЭ

Опубліковано Mammet Mambetov Четвер, 30 травня 2019 р.

Адвоката Курбедінова не пропускають до затриманої, якій нібито закидають ст. 20.3 КоАП Росії — «пропаганда і публічна демонстрація символіки екстремістських організацій».

Наразі публічних коментарів представників «Центру з протидії екстремізму МВС Росії в Криму» немає.

Після численних арештів кримських татар їхні діти на окупованому півострові залишилися без батьків, тому Муміне Салієва організувала проект «Кримське дитинство», метою якого є підтримка цих дітей. Також вона є активним учасником громадського об’єднання «Кримська солідарність», активно відвідує суди, підтримує сім’ї політв’язнів.

QHA media повідомляло, що сьогодні російські силовики затримали кримськотатарську активістку, правозахисницю і громадянську журналістку Лутфіє Зудієву. Їй також інкримінують статтю 20.3 КоАП Росії.

Дивитись ще: