У Криму відпустили українського капітана. Він уже перебуває на території материкової України | QHA media
18 Червня 2019, 10:03

У Криму відпустили українського капітана. Він уже перебуває на території материкової України

Закрити

«Влада» анексованого Криму передала капітана українського риболовецького судна «ЯМК-0041» Віктора Новицького на материкову частину України.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента на своїй сторінці у Facebook.

Росія передала капітана риболовецького судна ЯМК-0041 Віктора Новицького представнику уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ісмаїлу Халікову. Передача відбулася на КПВВ Каланчак, — йдеться у повідомленні.

Вчора, 14 червня, в окупованому Криму відбулося засідання «суду» у справі Новицького. Балаклавський районний «суд» анексованого Севастополя визнав українця винним за частиною 3 статті 256 КК РФ — незаконний видобуток водних біологічних ресурсів, але було враховано перебування українського капітана під вартою з 11 травня по 1 листопада 2018 року. Внаслідок цього Новицький був звільнений від сплати штрафу, також з нього було знято обмеження на пересування, але окупант зобов’язав його відшкодувати збиток у розмірі майже 440 тисяч рублів (близько 180 тисяч гривень).

Росія передала капітана риболовецького судна «ЯМК-0041» Віктора Новицького представнику уповноваженого з дотримання прав…

Опубліковано Адміністрація Президента України Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

Омбудсмен Людмила Денісова опублікувала на своїй сторінці у Facebook пост про те, що капітан Новицький повертається на материкову частину України.

Мій представник з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ісмаїл Халіков на КПВВ…

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

QHA media повідомляло, що 4 травня 2018 року окупанти затримали українське судно «ЯМК-0041» за фактом нібито незаконного видобутку риби. Проти капітана судна було порушено кримінальну справу за ч.3 ст.256 КК РФ — незаконне видобування (вилов) водних біологічних ресурсів, вчинене особою з використанням службового становища. Близько півроку його тримали під вартою у Сімферопольському СІЗО.

Дивитись ще: