У Криму смертність перевищує народжуваність більш ніж у півтора рази — «Кримстат» | QHA media
Цифри

У Криму смертність перевищує народжуваність більш ніж у півтора рази — «Кримстат»

12 Серпня 2019, 12:40
Закрити

За даними “Крымстата”, в анексованому Криму продовжує зберігатися природний спад населення, який у першому півріччі 2019 року склав 4,4 тис осіб.

Повідомляється, що у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, природний спад населення збільшився на 15%. Зараз смертність на півострові перевищує народжуваність у 1,6 рази. Також, за даними “відомства”, збільшилася смертність серед немовлят.

За перше півріччя зменшилася кількість народжених в Криму на 4%, при цьому збільшилася кількість померлих на 2%.

За січень-травень 2019 року кількість народжених в Криму склала понад 7 тис. осіб, але усе ще нижча від кількості померлих — 12 тис. чоловік, таким чином, смертність перевищила народжуваність у 1,6 рази. Ні в одному регіоні “республіки” кількість народжених не перевищила кількість померлих, — йдеться у повідомленні.

Лідером серед причин смерті залишаються хвороби системи кровообігу — 57%, онкологія — 15% і зовнішні причини смерті — 6%.

За січень-травень 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість дітей, померлих у віці до 1 року, збільшилася на 16 і склала 39 осіб. Основними причинами смерті дітей віком до 1 року залишаються окремі стани, що виникають у перинатальному періоді — 46% усіх померлих дітей у цьому віці, а також вроджені аномалії — 13%.

QHA media повідомляло, що за даними “Кримстату”, у найближчі 16 років смертність населення в анексованому Криму буде перевищувати народжуваність.

Дивитись ще: