У Криму призначили «міністрів уряду». Четверо з них вже обіймали свої «пости» і запам'яталися транспортними проблемами, п'яним скандалом і розпродажем дач на півострові | QHA media
Розкадровка

У Криму призначили «міністрів уряду». Четверо з них вже обіймали свої «пости» і запам'яталися транспортними проблемами, п'яним скандалом і розпродажем дач на півострові

04 Грудня 2019, 13:11
Закрити

«Голова» Криму Сергій Аксенов підписав «укази» про призначення шести «міністрів», серед яких четверо вже обіймали відповідні «посади».

Про це повідомив сам Аксенов у Facebook.

Зокрема, свої «посади» зберегли «міністерка майнових і земельних відносин» Ганна Анюхіна, «голова Мінтрансу» Сергій Карпов, «міністерка культури» Аріна Новосельська і «міністр будівництва і архітектури» Михайло Храмов.

На своєму посту «міністерки майнових і земельних відносин» Криму Анюхіна запам’яталася найбільше кримчанам тим, що активно розпродувала дачі радянських генсеків, майно українського олігарха Ігоря Коломойського на окупованому півострові та передачею дитячого табору новим власникам з Росії.

Результат пошуку зображень за запитом "Анна Анюхина"

Ім’я «голови Мінтрансу» Карпова часто згадується у зв’язку із транспортними проблемами на півострові.

Результат пошуку зображень за запитом "Сергей карпов крым"

Так, у лютому в Керчі на рейс не вийшов жоден тролейбус, а у 40-тисячному Джанкої на початку грудня єдиний транспортний перевізник відмовився виходити на роботу, звинувачуючи владу у створенні нестерпних умов роботи.

Діяльність кримської «міністерки культури» Новосельської фігурує через так звану «реставрацію», а фактично знищення культурної спадщини кримських татар — Палацу ханів у Бахчисараї.

Результат пошуку зображень за запитом "арина новосельская"

Але без сумніву найскандальнішим можна назвати Храмова. Цей «міністр» потрапив у поле зору преси, коли в лютому цього року був зупинений російською поліцією на трасі біля Ростова-на-Дону.

Храмова постові запідозрили у нетверезому стані, запропонували йому «помочитися в баночку». Однак він не погодився і почав кидатися на поліцейських з кулаками, після чого правоохоронці побили його. У зв’язку із цим відбулися перевірки в управлінні МВС Росії у Ростовській області.

А ось новим керівником «Мінекономрозвитку» Криму став Дмитро Шеряко. Він раніше був у кріслі кримського «замміністра фінансів».

Результат пошуку зображень за запитом "дмитрий шеряко"

Ще одне нове обличчя в «уряді» — «міністерка освіти, науки і молоді» Валентина Лаврик, яка до цих пір була директором Сімферопольської академічної гімназії.

Результат пошуку зображень за запитом "валентина лаврик симферополь"

За словами Аксенова, усі призначення відбулися після співбесіди з фіналістами проєкту «Твій уряд». Імена інших «членів уряду» будуть оголошені до кінця завтрашнього дня.

Продолжаю проводить собеседования с финалистами кадрового проекта «Твоё правительство». Завтра к концу дня будут названы…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Вівторок, 3 грудня 2019 р.

30 вересня «депутати» Сімферопольської «міськради» призначили молодшу сестру «голови» Криму Сергія Аксенова — Надію Аксенову — на посаду «заступника голови міськради». Аксенова пообіцяла, що «Сімферополь з кожним роком ставатиме дедалі красивішим і комфортнішим».

Як повідомляло QHA media, кримський «парламент» схвалив 23 жовтня призначення двох «віце-прем’єрів», які також працюватимуть на «міністерських» посадах.

Дивитись ще: