У Криму представили нового в.о. «губернатора» Севастополя. Сибіряк Развожаєв пообіцяв сформувати свій «уряд» протягом місяця | QHA media
Розкадровка

У Криму представили нового в.о. «губернатора» Севастополя. Сибіряк Развожаєв пообіцяв сформувати свій «уряд» протягом місяця

12 Липня 2019, 17:10
Закрити

Повноважний представник президента Росії у Південному федеральному окрузі Володимир Устинов представив «владі» Севастополя нового в.о. «губернатора» міста Михайла Развожаєва.

Про це повідомляє РИА Новости.

За словами Устинова, Развожаєв — досвідчений держслужбовець, який успішно працював на регіональному та федеральному рівнях, а також в уряді РФ.

У представленні взяли участь «голова» Криму Сергій Аксенов, «спікер законодавчих зборів» Севастополя Катерина Алтабаєва, командувач Чорноморським флотом віце-адмірал Ігор Осипов і колишній севастопольський «губернатор» Дмитро Овсянніков.

Я докладу максимум зусиль, щоб довести, що ми гідні довіри севастопольців. Усі рішення мають бути вивірені та відповідати очікуванням жителів міста, — пообіцяв Развожаєв.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, він також заявив про свій намір сформувати новий «уряд» Севастополя протягом місяця.

11 липня президент Росії Володимир Путін зняв Дмитра Овсяннікова з посади «губернатора» Севастополя і призначив тимчасово виконуючим обов’язки «голови» Севастополя Михайла Развожаєва.

Развожаєв народився у Красноярську і довгий час обіймав різні посади в адміністрації губернатора Красноярського краю. З серпня 2012 року по липень 2014 року був заступником керівника адміністрації краю.

Дивитись ще: