У Криму «поліція» затримала двадцятирічного учасника флешмобу на підтримку активістів «Кримської солідарності». Йому закидають адмінпорушення, що загрожує штрафом до 20 тисяч рублів | QHA media
Репресії
29 Березня 2019, 10:14

У Криму «поліція» затримала двадцятирічного учасника флешмобу на підтримку активістів «Кримської солідарності». Йому закидають адмінпорушення, що загрожує штрафом до 20 тисяч рублів

Закрити

Учасника сьогоднішнього флешмобу на підтримку активістів «Кримської солідарності» Таїра Ібрагімова затримали «поліцейські» біля «Київського райсуду» Сімферополя.

Акція проводилася під час слухання нової «справи Хізб ут-Тахрір» стосовно затриманих вчора ФСБ 20-ти кримських татар.

Як написала у Facebook активістка Лутфіє Зудієва, співробітники ОМОНу забрали 20-річного Таїра за те, що він вирішив взяти добровільну участь у флешмобі на підтримку дітей політв’язнів.

В руках хлопець тримав плакат «Поверніть 166-ти дітям батьків!». З ним спробував пройти громадський захисник, щоб надати юридичну допомогу, проте співробітники «поліції» не допустили його до затриманого.

LIVE. Крым. Симферополь. Суд по «делу Хизб ут-Тахрир»(вторая симферопольская группа)Момент задержания участника флешмоба Таира Ибрагимова.Киевский районный суд28.03.2019

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 28 березня 2019 р.
Видео задержания Таира Ибрагимова
Флешмоб Таїра Ібрагімова

Як повідомляє «Кримська солідарність», Таїра Ібрагімова насильно заштовхали в службову машину «поліції» і відвезли у «Київський райвідділ», куди вже виїхали громадський захисник Сабрі Таліпов і адвокат Еміль Курбедінов. Стало відомо, що Таїру закидають адмінпорушення зі штрафом від 10 до 20 тис. руб.

Нагадаємо, під час вчорашніх масових обшуків в анексованому Криму було затримано 20 осіб. Усі вони названі членами організації «Хізб ут-Тахрір», які нібито здійснювали «антиконституційну діяльність, спрямовану на повалення насильницьким шляхом чинної влади». До вечора 27 лютого «Київський райсуд» Сімферополя заарештував до 15 травня 2019 року затриманих під час масових обшуків Тофіка Абдулгазієва, Рустема Сейтхалілова, Якима Бекірова, Сейтвелі Сейтнабдієва, Фархата Базарова, Ерфана Османова і Сейрана Муртаза.

Сьогодні «Київський районний суд» Сімферополя першим заарештував до 15 травня 2019 року затриманого вчора під час обшуків Енвера Аметова. Аналогічні «судові» вердикти вже отримали Алім Керімов і Рустем Шейхалієв. «Суд» над ще вісьмома фігурантами «справи» триває.

Дивитись ще: